Luts. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid. E-raamat


Luts. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid. - Arvo Tuvikene pdf epub

PRICE: FREE

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2017
KIRJUTAJA: Arvo Tuvikene
ISBN: 9789949394142
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 8,61

SELGITUS:

„Luts. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid.“ tutvustab lutsu – kala, keda harrastuspüüdjad tabavad pigem külmal ja porisel sügisel või pakaselisel talvel. Meie kaladest on luts erandlik selle poolest, et tema kude toimub jääkaane all ning mida jahedam vesi, seda aktiivsemalt ka luts ringi toimetab.Raamat annab ülevaate lutsu eluviisidest ja kohtadest, kust harrastuskalamees teda tabada võiks. Püügitehnika peatükkides tutvustatakse lutsupüüki nii sügisel vabas vees kui talvel jäält. Retseptiosa toob lugejani enamlevinud lutsuretseptid alates klassikalisest marinaadist-süldist ja lõpetades lutsupirukatega.Raamatu autoriteks on Arvo Tuvikene. Leili Järv ja Tanel Kulp.„Luts. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid.“ on 18. raamat Kalale! populaarsest kalaraamatute sarjast.

... mille järgi on lihtne kiiresti, kuid seejuures väga maitsvalt korralik eine valmistada ... Luts 2017 -- Raamatukoi raamatupood ... . Kiirete retseptide seast leiad endale kindlasti meelepärase - oled sa siis kanalihasõber, armastad pigem seapraadi, pastat või näiteks aasiapäraselt riisi. Lest. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid Kalale! kategoorias: Raamatud, ajalehed, Kalandus, jahindus, mesindus (eseme ID 97318511) Forell: eluviisid : püügitehnikad : retseptid, ISBN: 9789949390250 (Arvo Tuvikene). Vana hea forellForell ? olgu ta siis meri- või jõeforell ? on ikka ja alati olnud kal ... LUTS. ELUVIISID. PÜÜGITEHNIKAD. RETSEPTID: Tanel Kulp ... ... . Vana hea forellForell ? olgu ta siis meri- või jõeforell ? on ikka ja alati olnud kalamehe jaoks hinnatud püügikala ning teretulnud külaline meie toidulaual. Aga... Kas meriforell ja jõeforell on kaks erinevat või siiski üks ja sama kala? Kuidas ... .

See Sichuani regiooni kanaroog, mis on täna tuntud üle kogu Hiina, pärineb Qing dünastiast (19. sajand). Sichuani provitsi valitseja ehk mandariini keeles Gongbao valmistas seda kanarooga ja seda kiideti niivõrd, et roale omistatigi ametniku tiitli nimetus.

Kuulutused - Kuldne Börs. Töö ja koolitus, sõidukid, autod, kinnisvara ja muud kuulutused. Kuuluta tasuta! Kalatoitude retseptid erinevates piirkondades 10 vaikselt koguaeg segades. Enne serveerimist, lisada tilli, soola, pipart. Viilutada lõhe terava noaga suurteks, peenikesteks tükkideks paralleelselt nahaga. Viia jääkülm lõhe salatilehele koos sidruniviiludega. Serveerida kaste eraldi ning serveerida ka röstitud В электронной библиотеке ЛитРес можно читать онлайн бесплатно Forell. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid! Оставляйте и читайте отзывы о книге на ЛитРес! FORELL. ELUVIISID. PÜÜGITEHNIKAD. RETSEPTID. book. Read reviews from world's largest community for readers. Vana hea forellForell - olgu ta siis meri- v... Paksu põhjaga pitsa tainas ehk focaccia tainas. üle 60 min. 0 0...