Jane’i harmoonia E-raamat


Jane’i harmoonia - Ryan Winfield pdf epub

PRICE: FREE

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2016
KIRJUTAJA: Ryan Winfield
ISBN: 9789949259908
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 3,92

SELGITUS:

Otsast alustada on raskeJust seda mõistab neljakümneaastane Jane McKinney, kui lahkub töölt, müüb maha oma maja ja jätab Seattle’i, et alustada koos armastatud mehega uut elu Austinis. Pärast tütar Melody surma ei uskunud Jane, et veel kunagi õnnelik saab olla, kuni kohtub Caleb Cummingsiga. Oma vanuse kohta tundlik, armastav ja täiskasvanulik Caleb on nägus muusik, kes kuidagi ots otsaga kokku tuleb. Ent kui tema elu paremuse poole pöördub, ei tea Jane enam, kas temal selles veel kohta on.Kas minevikku saab seljataha jätta? Jane peab otsustama, kas soovib uut algust koos Calebiga või on mõned haavad liiga sügavad, et päriselt paraneda.

... pärast vangilaagreid asumisel Krasnojarski krais ja seejärel tagasi Eesti NSV-s ... New York Timesi bestseller | DIGAR ... . JANE´i MELOODIA Ryan Winfield 2013 / 2016. Ajaviiteromaan keelatud armastuse teemadel. Kas tänapäeval üldse esineb veel sellist mõistet? Kas ja kui palju tuleks arvestada üldsuse arvamusega? Harju keskmine lugemine. Ei üllatanud ega seganud eriti millegagi. VAIKUSE MERI Katja Millay 2012 / 2016. Noortekas. Nende kahe mehe vahel oli raske võitjat valida. Mõlemad oleks justkui eriti heas hoos ja häid töid tuleb justkui ridamisi vii ... Jane'i harmoonia - Apollo ... . Mõlemad oleks justkui eriti heas hoos ja häid töid tuleb justkui ridamisi viimasel ajal. Jaanika Juhanson on paksu raamatu toonud vääriliselt lavale, kuigi Jane'i eluloo jutustamisel on tegemist pigem filmi-mõõtu ettevõtmisega ja tavalise paaritunnilise filmigi jaoks on liiga palju materjali. Ma pole kunagi kalal käinud, aga Ruitlane tegi kalapüügi mulle põnevaks. Sain teada, et kõiki kalu ei püütagi õngega ja tutvusin veidike kalameeste slängiga. „Vee peal" ei saa kalapüügi suhtes külmaks jätta, sest selle ja argielu vahel valitseb harmoonia, mis annab teosele teistsuguse ja meeldejääva olemuse. Märtsikuu lõpuni saab Pala raamatukogus vaadata Raatvere küla juurtega noore kunstniku Siiri Jürise portreemaale.
Kunstnik lõpetas Tartu Ülikooli maaliosakonna 2017.aastal. Ühel olid hästi tundlikud juuksed ja siis ta nuttis alati, kui talle neid kolossaalseid juuksetorne pähe püstitati. Ühele ei meeldinud kõrvarõngaid kanda (nojah, võib-olla sellepärast, et ta oli kõigest kuueaastane) ja kuna tema (ilmselt juba beebieas) tehtud kõrvaaugud hakkasid tasapisi kinni kasvama, tuli rõngad üsna valusana näival moel läbi kõrvade pressida. Seltskond sanatooriumis pole sugugi parem; Jane'i kerglasel koosviibimisel osaleb teiste hulgas naine, kes on läbi ja lõhki snoob ning kritiseerib kõike ja kõiki. Kui ta leitakse kaljujalamilt murdunud kaelaga, ei ole keegi sellest ülemäära murtud - ent Hamish peab jätma viimasegi lootuse mõnusale puhkusele, et lahendada snoobi surm....