Aegu ammuseid E-raamat


Aegu ammuseid - Jüri Grauberg pdf epub

PRICE: FREE

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2016
KIRJUTAJA: Jüri Grauberg
ISBN: 9789949815210
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 12,17

SELGITUS:

Aastad mööduvad kiiresti, seda teavad kõik. Vahel on aga nii mõnus minna ajas veidike tagasi, kas siis oma noorpõlve või lapseikka, et meenutada, kuidas oli elu siis, kui meie Eesti oli veel osake suurest liidust ja aegadest, mil Eestist sai taas vabariik.Ka tol ajal elasid inimesed oma elu - tegid tööd, armastasid ja armukadetsesid.... Midagi tolleaegset ei ole uus tänapäevalgi - seda kinnitavad neist aegadest jutustavad, kergelt humoorikad, aastate jooksul kirjutatud lood.„Aegu ammuseid“ on Jüri v. Graubergi ja Monika Rahuoja-Vidmani neljas ühiselt kirjutatud raamat, kuid pole mingil moel seotud nende kirjutatud triloogiaga „Viirus“-“Tõbised“-“Ravi“.

...ad kiiresti, seda teavad kõik. Vahel on aga nii mõnus minna ajas veidike tagasi, kas siis oma noorpõlve või lapseikka, et meenutada, kuidas oli elu siis, kui meie Eesti oli veel osake suurest liidust ja aegadest, mil Eestist sai taas vabariik ... Aegu ammuseid | Elisa Eesti ... . Aegu ammuseid book. Read reviews from world's largest community for readers. Aastad mööduvad kiiresti, seda teavad kõik. Vahel on aga nii mõnus minna aja... Raamatuga on kaasas film "Mäng", mille režissöör on Ela Tomson. Kulle, Henn, Tarvi ja Taivu - suur tänu, et olite mulle meeldivateks teekaaslasteks kaunitesse ammumöödunud aegadesse! Oi aegu ammuseid… Annika Iin arvaja Kity-Katy Jaa, ... Väino - Oi aegu ammuseid - YouTube ... ... Raamatuga on kaasas film "Mäng", mille režissöör on Ela Tomson. Kulle, Henn, Tarvi ja Taivu - suur tänu, et olite mulle meeldivateks teekaaslasteks kaunitesse ammumöödunud aegadesse! Oi aegu ammuseid… Annika Iin arvaja Kity-Katy Jaa, oi aegu ammuseid....esimene pilt siin. 21.02.2019 IQ-X Midagi tõeliselt kaunist meenutab!
Aga varsti taas kevad ja siis pole enam pikk aeg ka Sõnajalaõie leidmiseni! Oi aegu ammuseid.. Soovin küll ju ainult nõnda vähe ainsaks korraks saada koju veel Kuid ma tean, mu soov ei täide lähe Liiga hiljaks jäänud nüüd on see Refr.: Oi aegu ammuseid.. Vahest harva siiski naerab päike, koduõue silme ette toob Tundub siis, kui oleksin veel väike ning võiks täide minna iga soov Refr.: Oi aegu ammuseid.. RE: Oh aegu ammuseid! Ehk kellelgi rohkem teadmisi kunagisest TAKi Ikaruse konweierist?Buss läks sisse ,rattad maha ,tehti kõik tarwilk,lõppes määrimise ja õliwahhetusega.Määrimiskanalil senini seinal alles 260/ 280 määrimis tabel. Klubi liikmed uut dressi demonstreerimas aastal 1996. Klubi ühispilt aastast 2006. Stiilipidu - "Oh neid aegu ammuseid!" PETSS Bussijuht Postitusi: 3,869 Liitunud: Nov.2008 Postitus: #1 Oh aegu ammuseid! OI AEGU AMMUSEID Aasta oli siis 1972. Ja see vast oligi kõige enam korrasolev hoone krundil. Praeguseks ammugi ümberehitatud ja ümbrus korrastatud Umbes 10 aastat hiljem, siin seisid enne seda majakest savivaremed. Fragment vanast aiast. 67 sorti astilbesid, üle 340 sordi liiliaid viis põud. Tiit Madisson: "Oi aegu ammuseid!" ehk kuidas toimus (tegelikult) Hirvepargi meeleavalduse organiseerimine Lugeja kirjutab, 26.08.2018 ©UU. Hirvepark on saanud Eesti vabadusvõitluse sümboliks. Share Tweet. OI, AEGU AMMUSEID... Konfessioon ja kirjakultuur. Con-fession and the Literary Culture. (Raamat ja aeg. Libri et memoria 4.) Koostanud Piret Lotman. Tallinn: Eesti Rahvusraamatukogu, 2016. 216 lk. Ajal, mil koolivõrk nüüdisaegses mõt-tes oli alles välja arendamata, täitis õpetamisinstitutsiooni rolli kirik, kasu - tades ühise ......