Koha. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid E-raamat


Koha. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid - Gerli Albert pdf epub

PRICE: FREE

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2016
KIRJUTAJA: Gerli Albert
ISBN: 9789949392018
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 4,56

SELGITUS:

„Koha. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid.“ tutvustab koha – kala, kelle kättesaamine on väljakutse ka kogemustega kalamehele, rääkimata algajast.Eesti Maaülikoolis vee ja maismaa ökosüsteemide rakendusbioloogiat õppinud Gerli Albert annab raamatus ülevaate koha elupaikadest, toitumisest ja paljunemisest. Sellest, kuidas koha harrastuspüügi vahenditega tabada, kirjutavad kogenud kalamehed-kohakütid Koit Kikas ja Indrek Karpin. Kalateadlane Teet Krause tutvustab 10 Eesti parimat kohajärve. 10 hõrgu koharoa retsepti autorite seas on teiste seas tuntud köögivõlur Lia Virkus.„Koha. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid.“ on kümnes raamat Kalale! populaarsest kalaraamatute sarjast.

...amatus 35. Haugjas mokkparrak (Labeobarbus lucius) 36 ... retseptid | Õhtuleht ... . Haugjärv (Aheru ... Lest. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid Kalale! kategoorias: Raamatud, ajalehed, Kalandus, jahindus, mesindus (eseme ID 97318511) Kirves e-pood Terariistade, köögitarvete ja matkatarvete e-pood Kalastus.eu - kalastustarvete müük ja rent Kalastus.eu - Kalastustarvete müük ja rent. Kauplus Järve Keskuses on avatud iga päev 10:00-21:00 Allkirjastati kümne miljoni eurone leping Sindi paisu lammutamiseks. 10. juuli 2018, 21:00. Kalale | Kalapüük Kalatoit ... Koha. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid ... . 10. juuli 2018, 21:00. Kalale | Kalapüük Kalatoitude retseptid ... Koha hiina moodi ..... 25 Kokkuvõte ..... 27 . Kalatoitude retseptid erinevates piirkondades 3 Sissejuhatus Maailmas tarbitakse 2006 aasta andmete põhjal ligikaudu 16,5 kg kalatooteid inimese kohta aastas. Kala on väärtuslik toitaine ja sellest saab valmistada hulganisti erinevate ... Raamatud kategooriast: Jahindus ja kalandus. Tulemused Eesti kirjastuste raamatute andmebaasist Eelistan püüda nööriga. Paljud püüdjad arvavad, et ahven võtab tamiiliga paremini, aga rohust püüdes jääb lant ikkagi vahel kupulehe külge kinni ja nöör on tugevam. 0,2 tamiiliga jääd landist ... Kuulutused kategoorias: Kalandus, jahindus, mesindus. Leia parimad kuulutused. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid . Koostanud Pille Enden, Epp Mihkels, Margo Pajuste, Arvo Tuvikene ja Angelica Udeküll. 64-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites 12. raamat sarjast Kalale! Ajakirjade Kirjastus 2017 Saame kohe teele panna Asukoht: Värvi 5 ladu. Hind: 9.60 € Värskes ajakirja Kalale! kalaraamatute sarja teises raamatus „HAUG. Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid." jagavad oma teadmisi edukast havipüügist Marek Rebane, Andres Duuberg, ... Eluviisid. Püügitehnikad. Retseptid", Ajakirjade Kirjastus, 2017. JÄÄPÜÜK. ... Sellisel ühe koha peal püügil tasub panna paar õnge kõrvuti, pakkudes vimmale erinevate rakendustega erinevaid söötasid. Noogutid võiksid olla ühe koha peal püügil pikemad ja tundlikumad. Retseptid. Mis teeb toidust rahvustoidu? Ja mis teeb toidust eesti kohaliku toidu? Kindlasti on tegijaks piirkondlikult kättesaadav kohalik tooraine, mis on kasvanud meie laiuskraadil ja saanud oma maitse just meie päikesest, tuulest ja vihmast.

See Sichuani regiooni kanaroog, mis on täna tuntud üle kogu Hiina, pärineb Qing dünastiast (19. sajand). Sichuani provitsi valitseja ehk mandariini keeles Gongbao valmistas seda kanarooga ja seda kiideti niivõrd, et roale omistatigi ametniku tiitli nimetus.

...