Kassid kõnnivad omapead E-raamat


Kassid kõnnivad omapead - Jaan Mikweldt pdf epub

PRICE: FREE

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2016
KIRJUTAJA: Jaan Mikweldt
ISBN: 9789949551293
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 7,6

SELGITUS:

Teismelise Maia ema töötab Soomes ja tüdruku õlgadel on kogu majapidamine. Raskusi see talle ei valmista – tuleb lihtsalt endale ja vennale süüa teha ja korter aegajalt korralikult ära koristada. Ühel sellisel pärastlõunasel koristustunnil heliseb uksekell. Maia paneb märja lapi ämbrisse ja avab ukse... Et selle taga seisab poiss, kellega kohtumine muudab tema elu, ta sel hetkel loomulikult ei tea. Ka mitte seda, milliseid tundeid tema süda tunda oskab. Retroromaan „Kassid kõnnivad omapead” on keeruliste otsuste, valikute ja eetiliste dilemmade lugu, mõistetav ja haarav igaühele, kes mäletab veel oma esimest armastust ja esimese reetmise järel valatud pisaraid.

...assidest. Näiteks kassitõugude kirjeldused, üldisi kassipidamise nippe ja asjaolusid, mida teadma peaks ... Kassid kõnnivad omapead - Apollo ENG ... . Lisaks palju muud kasulikku kassisõbrale. 8 SUVERAAMAT KASSID KÕNNIVAD OMAPEAD JAAN MIKWELDT KENTAUR 2016 KK 224 LK. Ozzy Osbourne ja Chris Aures MINA OLEN OZZY Minu kohta on aastate jooksul päris pööraseid asju räägitud. See üleujutusala taimestamine on minu jaoks nagu loodud teema. Pildista ja anna teada kuidas läheb. Uurisin ka jõgi-ristirohu pilte, angervaksa võiks ise ka istutada.
Hm, mul oleks vaja kojukoju mi ... Ostutingimused « Kassidkoerad.ee ... . Uurisin ka jõgi-ristirohu pilte, angervaksa võiks ise ka istutada.
Hm, mul oleks vaja kojukoju minna ja jõe ääres ringi vaadata.

Võhumõõku aga saab vist lähemaltki.

Ma pean väga lugu inimestest, kes oma hoolealuste eest hoolt kannavad. Aga kassid, need kõnnivad omapead. Neid niisama lihtsalt ei painuta. Selles loos oli midagi muud muutunud. Nüüd kõndis Kass ema järel, magas tema kaisus ja ronis ööselgi ta padja peale nurruma. Miks Kass arvas, et tema võib suureks kasvada, aga Tüdruk peaks jääma endiseks? Kassid kõnnivad enamasti omapead, miks ei võiks siis nad omapead ka bussiga sõita? FOTO: SCANPIX Kass, keda bussijuhid on hakanud T. S Ellioti poeemi järgi Macavityks kutsuma, hüppab bussile samas peatuses pea igal hommikul ning väljub 400 meetrit eemal olevas peatuses, mille lähedale jääb üks kalapood, kirjutab Daily Mail. Kas kellelgi veel Tartus Tammelinnas kass salapäraselt kadunud? Mul kadus - must, tavalisest veidi puhevama karvaga, nina ja manisk valged ja käpaotsad ka. Inimesi ei oska karta ja seni on ainult ... Kassid seevastu kõnnivad omapead. Mida aga nõuab selline erinevus peremehelt? Koeraomanikul peab olema varustus nii tuisu kui tormi, nii paduvihma kui kõrbekuumuse tarvis, samuti nõuab selline väljaskäimine enesedistsipliini ja tahtejõudu. Kass ehk kodukass (Felis catus) on kaslaste sugukonna kassi perekonda kuuluv väike kiskja, kaslaste hulgas ainus koduloom.. Kodukasse arvatakse maailmas elavat 600 miljonit ehk rohkem kui kõiki teisi kaslasi kokku. Tähelepanu on pööratud nende ökoloogilisele mõjule, sest kodukasside saagiks langeb miljardeid loomi aastas ning nende tõttu on välja surnud vähemalt 33 loomaliiki. Kassid kõnnivad omapead. Olen ise ka eramajade piirkonna elanik, kellel endal koduloomi ei ole. Ka meie aiast läheb kasside tavapärane "maantee" läbi. Noh nii, et ühelt poolt aia otsast tullakse ja teiselpoolt siis üle aia minnakse edasi. Vahepeal siis tehakse meie aias ka ülevaade ära. H&K Kaubandus OÜ, reg.nr. 10201248, aadress: Ahtri tn 12- 208, Box 65 Kesklinna linnaosa, 10151 Tallinn Klienditeenindus: (+372) 569 220 55 ja [email protected]@kassidkoerad.ee Kuulutused kategoorias Tõutunnistusega kassid, Lemmikloomad. MAINE COON VALGE KASSITÜDRUK, uus; Kirjeldus"Schwalbe Cattery" müübVeel vaba 1 valge kassitüdrukIsa ... Täna külastasid raamatukogu I ja II klassi õpilased koos õpetaja Jeane Plaadoga. Teemasid oli mitmeid. Tutvusime uute lasteraamatutega , rääkisime kirjanik Ira Lemberist seoses tema 90. juubeliga. Kuna kassid veedavad magades väga palju aega,peab suurt tähelepanu pöörama õige magamiskoha valikule.Lemmikloomapoodides on saadaval suur hulk erinevad esemeid,kuid kassi voodikoha sisustamiseks piisab ka täiesti tavalisest pappkastist või korvist,kui see vastab järgnevatele tingimustele ... kes „kõnnivad omapead", eelistab siiam ......