Kuidas enda eest seista ja osata öelda EI E-raamat


Kuidas enda eest seista ja osata öelda EI - Christel Petitcollin pdf epub

PRICE: FREE

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2009
KIRJUTAJA: Christel Petitcollin
ISBN: 9789985214800
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 6,98

SELGITUS:

Paljud inimesed kurdavad, et ei oska enda eest seista ega ei öelda ning et see on neile kalliks maksma läinud.Ei ütlema on võimalik õppida, see tähendab eelkõige seda, et tuleb välja tulla kahtluse-hirmu-süütunde-nõiaringist.See väike raamatuke pakub lihtsaid ja tõhusaid vahendid, mille abil on võimalik õppida üha kergemini ei ütlema. Kõige raskem ongi just esimene ei!Kui te arvate, et ei oska ei öelda, siis võtke teadmiseks, et tegelikult oskate seda vägagi hästi. Siiani pole te seda suutnud üksnes ühe inimese – iseenda – tõttu!Christel Petitcollin on suhtlemisnõustaja ja -koolitaja, psühhoterapeut ja lektor. Ta on õppinud neurolingvistilist programmeerimist, transaktsioonilist analüüsi ning Ericksoni hüpnoosi. Ta annab ka konsultatsioone, juhib seminare ja suhtlemiskursuseid, korraldab rehabilitatsiooni sotsiaalselt tõrjututele ning kirjutab ajakirja „Acti es” psühholoogiarubriiki artikleid.

...ellega teeme endale probleemideta haiget ... Christel Petitcollin "Kuidas enda eest seista ja osata ... ... . Me teeme asju, mida me ei taha - me ei saa igavatele naabritele vastu seista, aitame oma kolleege, kui nad meid küsivad, ehkki peame oma sõpradega kokkuleppe tühistama. Mõnikord on vaja öelda ei - keegi ei vihasta. Manipulaatorid ja kontrollifriigid toituvadki meie hirmudest ja nõrkusest. Kõigil on õigus eeskätt enda õnnele - kellele sinu heaolu ei sobi, sel pole ka kohta sinu maailmas. Õnnelik ... Kuidas end kehtestada ja ... Enesekehtestamisest - kuidas öelda "ei"? ... . Õnnelik ... Kuidas end kehtestada ja kuuldavaks tehaTänapäeval võib sageli ette tulla olukordi, kus töötajad ei julge hirmuvalitsejast juhile midagi öelda. Nad eelistavad kannatada ja seesmisest vastuolust hoolimata kõigele noogutada, selle asemel et enda eest päriselt seista.. Kuna last võib füüsiliselt ohustada nii pahatahtlik mängukaaslane kui ka võõras või tuttav täiskasvanu, tuleb lapsele õpetada, kuidas enda eest seista. Politsei- ja Piirivalveamet jagab sel teemal kasulikku nõu. Kuidas enda eest seista ja osata öelda ei Avita 2009 Loe lähemalt... Täna müügil: 19993 uut ja 28111 kasutet raamatut Raamatukoi E-post: [email protected] Infotelefon: 6 83 77 10 (E-R 9-17) Tallinnas kasutatud raamatute kauplus Harju 1 avatud E-R 10-19, ... Haigused ja kannatused käivad ikka mööda häid inimesi, sest Jumal hoiab ju ainult pätte ja joodikuid..." Oh jah. Enese jaatamine tähendab seda, et osatakse öelda "ei". See ei tähenda, ... lõik tekstist-"mind on küll lapsest saati õpetatud seda, kuidas enda eest seista ja see on, ma arvan, mind väga paljust hullust ka muudes valdkondades eemal hoidnud. Ma olen väga tänulik oma vanematele selle eest," vastas Pakosta. Kuidas öelda "EI"Satume aeg-ajalt olukordadesse, kus kõige targem oleks käsu jagajale või abipalujale öelda "ei", paraku ei paindu meie meel ega keel seda tegema, sest kardame näida laisad või hoolimatud. Koolitaja Ardi Reinsalu jagab mõned nõuanded, mille järgimisel "ei" ütlemine ei tundugi nii hirmus.varia. Laps, kellel on lubatud kodus enda eest seista ja oma isiklikke piire kaitsta, tunneb Vainre sõnul ära ja seisab selle vastu, kui keegi kasutab tema suhtes agressiivsust, ähvardusi, alandamist ja teisi ohtlikele suhetele omaseid võtteid ning ei lase endaga manipuleerida. Style on nõnda moraalsete väärtuste kandja sebijate seas ja kõrgub sellena teiste üle.
Nagu mainitud, annab raamat naiste sebimise kõrval häid nõuandeid ka teistes valdkondades ja on sellisena suunatud ka naissoost lugejale, eriti sellisele, kes ei ole inimsuhetes just ülemäära kogenud. Igal juhul soovitan lugeda....